Top News
15734 prikaza

Kako vam zvuči ulica po Kolindi Grabar Kitarović?

Komentari 30 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • VernaSpade 10:03 13.Ožujak 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U prvom sam mjesecu primio plaću u iznosu od 23875 dolara laganim radom na mreži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoDa. Lako radim svakodnevno ... prikaži još! 2 do 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. provjerite više ovdje ... ........................➥➥➥➥➥➥➥ w­w­­w.C­­­a­s­­h­­­f­l­­o­­­w­7­­7.C­­­o­m

  • brzzzy 07:43 13.Ožujak 2020.

    " Kako vam zvuči ulica po Kolindi Grabar Kitarović? PIŠE Josip Mlakić" ... Koliko glup moraš biti da pišeš ovakve članke ???... U koliko "novinarski" um nema većeg dosega da izvještava javnost o čemu važnijem onda stvarno se nemamo čemu ... prikaži još!čemu čuditi... Vrh vrhova... I dijete u prvom razredu bi napisalo kulturniji i normalniji članak...

  • Nenad 13:34 12.Ožujak 2020.

    Ludost nema granica.

  • centirion 03:01 10.Ožujak 2020.

    Nikako ne kužim ZAŠTO?

  • penzic 11:44 14.Ožujak 2020.

    Ulice dobivaju imena po PREMINULIM osobama. Da li je ova ideja poziv manijacima na linč? Ne zaboravite da će promjena imena bilo koje ulice biti mačji kašalj za grad, ali će stanovnici takve ulice morati utrošiti tisuće kuna i mjesece ... prikaži još! natezanja sa administracijom da bi dobili sve dokumente sa novom adresom.

    • Avatar Potrčalo
      Potrčalo 04:25 28.Ožujak 2020.

      Za trg maršala Tita je grad platio te troškove

    • penzic 11:17 29.Ožujak 2020.

      A da li je Bandić platio i troškove novih stotina pečata za Muzičku, Školu primijenjene, Pravni fax, HNK i sve ostale na toj adresi?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.