Top News
80837 prikaza

Kolinda opet lupeta: Nije se smjelo reći Hrvatsko zagorje

Komentari 55 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Toodoom 09:54 16.Rujan 2019.

    Bože kakve vi gluposti pišete!! :)

  • shaka 23:21 15.Rujan 2019.

    Ali kada si pjevao Vilo Velebita ili Ustani Bane zavrsio si na ispitivanju i brojenju rebara od milicije

    • nova51 23:34 15.Rujan 2019.

      Aha, to ti je isto kao da sad zapjevaš jugoslavensku himnu ili onu Breninu pjesmu "Jugoslovenka". O vladarima se učilo, ali se nisu pjevale pjesme. Samo o aktualnom predsjedniku....ipak je to bio socijalizam, a ne Kraljevina Jugoslavija.

    • nova51 23:36 15.Rujan 2019.

      Vilu Velebita smo pjevali, barem koliko se ja sjećam. Možda je i bila zabranjena nekad, ali ne u moje vrijeme, sredinom osamdesetih.

    • shaka 23:19 28.Rujan 2019.

      Ali u vrijeme hrvatskog proljrca si zavrsio u miliciji a ako si bio malo stretniji nisi isao u zatvor

  • Markoc 06:54 16.Rujan 2019.

    Ja znam da sam se izjašnjavao kao Hrvat. A znam i to da je Hrvatska himna svirala na svakoj svečanosti dok sam išao u osnovnu školu. Čak kao što reče Josipović radio Zagreb je završavao program sa Hrvatskom himnom.

  • mradi2019 01:49 18.Rujan 2019.

    A tu je i pitanje naoružavanja RH koje se mora HITNO ali HITNOOO poboljšavati jer nas povijest uči (a povijest je učiteljica života ), da RH MORA,ali MORA imati jaku i moderno i opremljenu i obučenu vojsku, pogotovo zbog našeg ... prikaži još! VJEČNO IMPERIJALNO ORJENTIRANOG SUSJEDA SRBIJU !!!!!!!!!! Dakle, NOVI ali NOVI avioni minimalno 4. klase, novi raketni PZO sustavi, novi tenkovi itd. itd. itd. Jer iako smo i članiva NATO pakta i EU, treba se voditi onom dobrom starom---uzdaj se u se i u svoje kljuse !!!!

    • sexy_trubadur 14:50 22.Rujan 2019.

      nadam se da u hrvatsjoj jos uvijek ima ljudi zdavog razuma ,,a sto mane takvih kao ti mradi,nista dobro niste donijeli

  • mradi2019 01:43 18.Rujan 2019.

    Nego glavno pitanje za SVE, ali BAŠ SVEEE Hrvatske političare je---, gdje će Hrvatska biti za nekih 20-tak godina FINANCIJSKI i što se radi po tom pitanju, to bi novinari konstantno svima morali gurati pod nos, a ne ona GDJE ... prikaži još! SI BIO 91. ??? Dakle novinari imaju jaaakooo veliku odgovornost za sadašnje stanje RH, jer konstantno žude za nekim nebitnim megavjestima i žutilom umjesto da budu GLAS JAVNOSTI, a oni su površni a mnogi od njih su i na plaćama raznih političkih lobija !!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.