Top News
37270 prikaza

Kraval kod Slovenaca: Svi su u svađi zbog Hrvatske

Komentari 48 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BarbaraAO96
    BarbaraAO96 04:36 31.Svibanj 2020.

    Laura, 30. w​​w︅︆​w​.​l​​o︅︆ve​​x​​x​​.​c​︅︆l​​u​b

  • nebodigatreba 17:17 26.Prosinac 2019.

    salaso....ti bi novi rat......bašššš si glup stvarno

    • salaso 12:15 14.Siječanj 2020.

      kakv rat? tražiti granice u kojima si izašao iz juge je traženje rata?..ti koji zagovaraju promjene granica iz kojih su izašli iz juge su glupi...

    • BESTpartizan 17:39 22.Siječanj 2020.

      koje granice bi ti do zemuna?

    • salaso 16:28 17.Veljača 2020.

      ne hvala....dosta je do donuva i na to smo ponosni....a vi gledajte da ste u svom..a ne da tražite tudje..

    • BESTpartizan 17:50 17.Veljača 2020.

      salaso pa da srbi hrvati haha i bosanci nema vas zemlje cirkusanti

    • salaso 12:31 10.Travanj 2020.

      Sve si nabrojao iz slovenije..najmanje slovenaca….stopa kriminala vam je dupla nego u Hrvatskoj...provjereno...

    • BESTpartizan 18:46 10.Travanj 2020.

      slovenci su isti kao i vi balkanci uzivajte ukapitalizmu

    • salaso 12:47 15.Lipanj 2020.

      Pa šta si ti da mi je znat...da nisi možda iz zadra i voziš stari audi?....

    • BESTpartizan 20:14 15.Lipanj 2020.

      nisam iz zadra jasam jugoslaven

    • salaso 12:23 25.Lipanj 2020.

      Jugosalven iz Hrvatske , a mi ratovali protiv srba i jugoslavije..po defaultu smo u koliziji....dovidjenja...

    • BESTpartizan 18:29 25.Lipanj 2020.

      ma tko je proglasio ratno stanje milošević svom dečku tuđmanu???ratovali ste svi za terirtorije u dogovorenom ratu,,srbi su kao i hrvati ne mogu jedni bnez drugih to su ti braca

    • salaso 12:28 09.Srpanj 2020.

      Nisi ti bas sav svoj kad relativiziras tolike pokolje...i tako olako objasnjavas ..ipak stvaranje jedne države...lako poslije vikat svi smo braca....licemjeri su najgore kategorija ljudi...il si balav il si ludo neuvidjavan...odjavljujem se iz ovog razgovora...

    • BESTpartizan 18:28 09.Srpanj 2020.

      salaso govorim ti dasu ste svi sti nacionalisti puni mrznje i bolje da s e odjavljujes a ne da prosipaš bisere idi plenkoviću

  • arbiter 18:34 26.Prosinac 2019.

    prvo vam želim "Lepe blagdane i sretnu novu godinu "A što se tiče arbitraže prije ili kasnije če hrvatski političari shvatiti da moraju prihvatiti arbitražu u cjelosti ! Mi u Sloveniji imamo vremena !

    • pep 19:11 26.Prosinac 2019.

      Svakako i mi vama zelimo puno zadovoljstva za ove blagdane i malo vise srece u varanju u iducoj godini ! Vremena imamo i mi , kod nas kako se kaze , sporije se zivi. Ali igrat ce mo po vasim ... prikaži još! notama i ustrajat ce mo u postivanju prava , jer to je slozit cete se bit stvari, znaci ne priznajemo pokusaj prevare ! To vam sav uljudjeni svijet pokusava reci na fini nacin . Nas je problem sto ne znamo tako fino nego za pokusaj prevare kazemo da je -pokusaj prevare !

    • Mira-Radic 22:49 26.Prosinac 2019.

      I Hrvatska ima vremena. Vama je vaznije tih par kvadratnih kilometara nego nama,jer ste manja drzava,no ipak pravda je pravda.I razocarana sam Slovenskom politikom prema Hrvatskoj. Dosta otimanja.

    • obavještajac 06:59 27.Prosinac 2019.

      He he, malo si se preš'o.

    • Avatar Dubravko Filipas
      druga.strana 10:03 27.Prosinac 2019.

      EUJanez?

    • weddranur 18:44 01.Siječanj 2020.

      Ako vi imate vremena, mi ga imamo duplo. Jebeš šengen. Eno, vidim da ste sve neke realne koristi od njega imali. Prestanite krasti, lagati i varati. Pusa.

    • salaso 12:16 14.Siječanj 2020.

      Oni imaju vremena?..a jel imate snage boriti se protiv cijele eu koja vas je skužila kao trolere i "bum te tužil"..?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.