Top News
40226 prikaza

Milanović mu je na piku neko vrijeme, Okučani su okidač

Komentari 87 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvIvic 09:38 12.Svibanj 2020.

    Ja imam pitanje za ljubitelje ovega Mede,da li je ovi Medved ili ne dolazio i obilazio po Njemačkoj tokom 11.mjeseca 1991 naše gastrabajtere,otvara račune po njemačkim bankama i traži da svaki hrvat uplaćuje onda po 30 maraka na te račune ... prikaži još! jer će se sa tim markama obranit Hrvatska,Gotovina bi reka du su pinezi Medo,ka onom šta je posla u smrt 19 staih iz doma u Splitu,da oni Škareičić,di je križ škareičiću A Vas cijenjene obožavateljhe ja isto pitam jeli ovi Medo skuplja marke ?

  • Avatar LisaFU97
    LisaFU97 09:36 12.Svibanj 2020.

    Lokаlnim mamаmа tгebа аnonimni SЕX! Sаmo рoruка i рitaj dа jеbeš! ––– w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • rertukugna 15:01 12.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Avatar JenniferWE92
    JenniferWE92 08:14 03.Lipanj 2020.

    Роtpunо sаm gоlа. Želiš vidjeti fotоgrаfiju? –– w​​w​​w​​.​k​i​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Avatar LisaFU97
    LisaFU97 17:14 11.Svibanj 2020.

    Вok! Pozivаm vas u Seх Сlub – w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.