Top News
157442 prikaza

Oliverova smrt zavadila Srbe, oglasio se Nikola Kojo

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • uskook 20:47 29.Srpanj 2018.

    Zbogom dragi naš Pape,sada ćeš biti sa našim dragim Borisom-Rokom,Dinom i ostalima te čekati dok i mi dođemo jednog dana da vam se pridružimo i slušamo Nadalinu... A ovi bedaci koji nemaju morala niti malo poštovanja i pijeteta da i ... prikaži još! oni će završiti kao i svi prije njih i nas samo za razliku od Vas oni će otići kao da nisu niti postojali ... Pokoj ti vječni dragi Pape... Fališ nam...

  • mad975.IA 22:09 29.Srpanj 2018.

    Glazba oplemenjuje. Svatko tko je čuo barem jednu Oliverovu pjesmu, je bolji i plemenitiji nego što je bio. Zato mu hvala.

  • ursuss 17:15 30.Srpanj 2018.

    Kapa dole Nikoli Koji..vidi se tko je čovjek ,a tko nacionalističko smeće- kako sa jedne tako i sa druge strane, na žalost za luđake ima ludnica,za bolesne bolnica,a za idiote nema ništa pa šeću okolo...

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 08:22 30.Srpanj 2018.

    Nikola Kojo mi je uvijek bio zgodan i sad kad je malo puniji je odlican :) Ima ono nesto u sebi

  • Nino1972 23:14 29.Srpanj 2018.

    Kad sam ja na 24 hr (ili vjerovatnije) 24 srbija napisao kako pljuju po njemu preko u novinama ,admin mi dao ban 5 dana.Sad treba i Koji dati isto ili?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.