Top News
55667 prikaza

Vidjelice iz Međugorja imaju milijune - hoteli, vile, auti...

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • darko 16:02 06.Kolovoz 2019.

    Pametne nacije recimo kao Francuska, mole se bogu u Lurdu , odlično žive od hodočasnika i nikada ne bi dali reći riječ protiv. Tupanderi, kao mi, sami sebi granu režu iako nam ljudi dolaze, mi rovarimo. A ako se je ... prikaži još! nekom gospa ukazati trebala, onda je to ovim ljudima u kršu i kamenu Međugorja gdje je život bio Kalvarija tisuću godina i to bi Papi netko trebao reći.

    • ravbar62 19:48 06.Kolovoz 2019.

      Pa, problem je u tome, što jedna zapovjest kaže "ne laži", a meni se čini, da se u Međugorju puno laže....

    • darko 23:23 06.Kolovoz 2019.

      ravbar62, daj malo razmisli o ukazanjima i lažima, pa poveži i vidi zašto Francuzi ne lažu.Ako je gospa trebala nekom pomoći onda je to morala napraviti međugorskoj sirotinji koja ju je sa toliko suza i muka tisičlječima zazivala. Budite pošteni ... prikaži još! i pojasnite Papi da je logično da se BDM pojavi tamo gdje treba pomoći. Sve drugo vam BDM neće oprostiti i gorjet ćete u paklu.

  • Cesljugar 18:00 06.Kolovoz 2019.

    Nemam sta komentirat, ljudi ogvaraju vidioce jer su ljubomorni na njihovu imovinu, s obzirom kako su zivjeli u siromastvu prije ukazanja Kraljice mira u Medugorju. Ja mogu samo pozitivno rec sta se tice Medugorja i Gospinog ukazanja, osobno sam dozivio ... prikaži još! Gospu u Medugorju tocnije na brdu ukazanja, iz Rijeke smo krenuli navecer petak za Medugorje i taj dan prije puta posljeodne ugsnuo nogu bilo je na granici da pukne kost krenuo bos na Podbrdo i noga ozdravika.

    • snježnileopard 19:36 18.Rujan 2019.

      nije mi jasno zašto ta Gospođa ne ordinira i u Rijeci ili recimo u bolnicama, gdje djeca umiru od teških bolesti, ona baš zahtjeva kamenjar i hodanje bos, a kj je sa onima koji nemaju noge, moraju puzati ili ih ... prikaži još!h treba donesti dronovima?

  • bane189 21:23 07.Kolovoz 2019.

    Prevaranti, zaradili milijune na laž prevaru. treba ih pozatvarati.

  • lhj35051 12:44 07.Kolovoz 2019.

    Ovo je najbolji posao koji Google sada plaća. Prvog mjeseca primio sam 27936 eura za rad 3 sata dnevno. Počeo sam prije četiri mjeseca i odmah sam kući ponio najmanje 7645 do 9264 eura tjedno. ------- >>>>> www.WebJob33.Com

  • snježnileopard 19:29 18.Rujan 2019.

    Očito da se menedžerski posel kod MB dobro plaća, a da stvar bude bolja, nitko to ne vidi osim njih (nitko im nemože preoteiti posel), pa ni Papa, a on je navodno Božji namjesnik na zemlji... tu nekaj ne štima, ... prikaži još!a, netko laže ili smo loše indoktrinirani / zaglupljeni. Zamislite da keramičar veli gazdi, postavi sam 1000 m2 pločica , ali samo ih ja vidim... platite mi? čisto sumnjam , da bu našel takvog bedaka,koji mu bude vjerovao....ali na nebu to prolazi, bolje reči na zemlji?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.