Književnost i kultura
0 prikaza

Stih u regiji: Na festivalu i knjiga tragično stradale Ukrajinke Viktorije Ameline

Sanjin Strukić (PIXSELL)
Festival "Stih u regiji" okuplja pjesnike i glazbenike iz 10 zemalja u Zagrebu, Đakovu i Vrbovcu. Čitanja, koncerti i posebni gosti obećavaju nezaboravno iskustvo za ljubitelje poezije i glazbe

U organizaciji Hrvatskog društva pisaca i s Hrvatskim P. E. N. centrom, od 26. do 29. lipnja, održat će se četrnaesto izdanje festivala "Stih u regiji" na kojem će nastupiti četrdesetak pjesnika, književnih kritičara i glazbenika iz Hrvatske i devet stranih zemalja, odnosno iz Ukrajine, Indije, Poljske, Italije, Portugala, Srbije, Crne Gore, Bugarske i Sjeverne Makedonije.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.