Life
56904 prikaza

Odlazak na grob Paveliću ljudi taje, ali za ove se doznalo

Milan Kujundžić i Davor Šuker
PIXSELL
Neki su se doslovno poklonili, neki su bili znatiželjni, neki su time dokazivali da nisu "jugonostalgičari"

Jedan rođen u zabiti kod Konjica, drugi u sličnoj takvoj kod Ljubuškog. Grobove Ante Pavelića i Vjekoslava Luburića vjerojatnije je da će Španjolska prema slovu novog zakona premjestiti na "manje vidljiva mjesta", čitaj skloniti od pogleda javnosti, nego da će doći do niza vrlo čudnih dogovora po kojem bi se njihove ostatke transportirali u matičnu državu – dakako, govorimo o Bosni i Hercegovini.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dadoslav_cosmo 12:14 27.Srpanj 2018.

    Ne bih ovu Želju Španjolaca baš razumio jer i jedan i drugi preminuli rođeni su BiH i nema razloga da se razgovara sa hrvatskom.

  • martinska2 08:30 27.Srpanj 2018.

    A u kojeće biti nacionalno veselje ako španjolci odluće da vrate ovu dvojicu🤘

  • zagreb2099 08:29 27.Srpanj 2018.

    Samo neka požure sa tom selidbom u BiH, najbolje da to naprave do Velike Gospe pa da svi istomišljenici, šljam koji "okupira" lijepu našu, šljam koji nas krade već 28 godina otiđu na doček u pripi..ovinu i da onda zatvorimo ... prikaži još! granice i da više niti jedan BiH državljan ( da se izjasnim, govorim o šljamu koji na krade a ne o poštenim građanima iz BiH koji svoj kruh u Rh zarađuju pšteno radeći ) nikada ne može ući u RH bez lisica na rukama i ravnu u novi zatvor koji bi se trebao sagraditi.