Oko četiri godine su radile za Trumpa s lažnim zelenim kartama i bez papira i to u njegovom luksuznom golf resortu
Već više od pet godina Victorina Morales je domaćica u Trumpovom National Golf klubu u Bedminsteru u New Jerseyju. Ona mu tamo radi krevet, čisti zahode i briše prašinu s kristalnih trofeja. Tijekom njegovog boravka u klubu mora nositi značku s američkom zastavom, ukrašenom logotipom tajne službe.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
WTF?Preksila zakon,zaposlila se sa ilegalnim dokumentima i sad bloat Trumpa?Tipicna ilegalka u Americi zato ih se Trump och i rijesi.Kao prvo ako je imala Americki OIB koji je bija falsifikat kad je zaposlena to im je promaklo jer takvih ima ... prikaži još! na stotine u Americi i to se zna desit osobito prije 10 godina .Kupe broj i krse zakon sa falsificiranim dokumentima.Sad bi tribala u zatvor jer je naveliko prikrsila zakon a ne exponirat Trumpa kao losu osobu da bi ona zaradila na svojoj prici.
trump je bezobrazan