Krenuo je živcirati Plenkovića traženjem smjene ministrice i baš kad je htio aktivirati čak 31 zastupnika u Saboru, dobio je po nosu
Andrej Plenković se nakon razočaravajućeg rezultata na EU izborima nalazi u situaciji da mora pokazati članstvu kako ima odlučnosti.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
JA, JA, JA, I SAMO JA, TO SU NJEGOVI SEGMENTI GOVORA U NEKOLIKO REČENICA U PRVOM LICU U SVAKOM SMISLU. ČUJEM DA JE DANAS REKAO DA BI MOGAO BITI PROFESOR U BILO KOJO DRŽAVI I FAKULTETU, AKO SAM DOBRO ČUO. ... prikaži još!UO. OVAKOVU GLUPOST IPAK OD SADA "DOKTOR-PROFESOR" NIJE REKAO.
Građani su zbunjeni, gradonačelnik manje nadgleda popravke vodovoda, šahte ,ne ide više sa polivaćima ulica rano ujutro, i sa kumicama na dolcu se manje druži
Neces razbojnice 😂