360°
5603 prikaza

HDZ: Štrajk je maslo HNS-a, žele opet koaliciju sa SDP-om

Prosvjed prosvjetnih radnika
Patrik Macek/ PIXSELL
Smatraju da su za sve krivi posebno Divjak, ali i Plenković, on se sad inati, ali je politička šteta po HDZ sve gora, posebno ako zabrani štrajk

Premijer Andrej Plenković prošli utorak navečer prvi je put došao osobno pregovarati sa sindikatima oko zahtjeva prosvjetara. No i prije nego što je sišao među puk, onome tko ga imalo poznaje jasno je bilo da neće popustiti u onom najvažnijem prosvjetarima - povećanju koeficijenta. 

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maks20022
    maks20022 18:27 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • Avatar Potrčalo
    Potrčalo 07:44 03.Prosinac 2019.

    Bolesna želja za vlast će stvarati koalicije i sa najcrnijim vragovima

  • BESTpartizan 17:05 02.Prosinac 2019.

    tvoja nesposobnost haha puca brak hdza i hnsa