Nekada je neprikosnoveno vladao hrvatskom mesnom industrijom, bio je saborski zastupnik, moćni poduzetnik, a danas su mu svi okrenuli leđa
Dvije godine nakon što je na zagrebačkom Županijskom sudu izrečena nepravomoćna presuda u aferi Planinska, Ivo Sanader i njegovi suoptuženici u utorak će se naći na Vrhovnom sudu koji odlučuje o žalbama na tu presudu..
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Normalno, jer ne bi ni postao kralj mesa da se nisi slizao s vladajućom političkom garniturom. Uspjeh na hrvatski način.