Što se više trudi podići rejting i svidjeti javnosti, to upada u sve sramotnije situacije iz kojih se kasnije mora danima izvlačiti
Za nekoga tko se toliko trudi održavati svoju popularnost, Kolinda Grabar Kitarović gotovo je tragično nepopularna. I što se ona više trudi, rejting joj je sve gori.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Kako prisiliti kandidate da izvrše što su obećali?! Obično sad obećavaju brda i doline, a kad dođu na mjesto Predsjednika, samo okolo putuju? U godini su preko 200 dana na putu s ne malim brojem savjetnika!?
Valjda joj treba još jedan mandat da ispeče zanat! Nije ona kriva što ulijeće u vrlo nezgodne situacije kroz cijeli mandat! Nepotrebno bi bilo nabrajati greške učinjene u mandatu za koje bi u nekim modernim demokracijama davno "morala dati ostavku"! ... prikaži još! No, meni to ne smeta toliko, koliko da nitko bar od građana ne zna koliko je privredila novca za RH? Koliko je na silne putove potrošila? Zajedno sa savjetnicima, zaštitom itd. Bilo je govora da će nam Izrael dati da proizvodimo municiju?
prema ovlastima koje stvarno ima predsjednik/ca može biti i klaun kao u Ukrajini