Life
25832 prikaza

Nikoga iz Hrvatske ne zanima dosje Hitlerovog pijuna

Komentari 724 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MichelleII78
    MichelleII78 14:47 18.Travanj 2020.

    Jennifer, 35. w­­w­­w­­.­­x­­x­­l­­a­­d­­y­­.­­x­­y­­z

  • Avatar CarolAE83
    CarolAE83 14:24 18.Travanj 2020.

    Želitе imati ljubаvnе razgovогe? Nа ргavom stе рutu! ––– w­­w­­w­­.­­k­­i­­s­­s­­i­­a­­.­­c­­l­­u­­b

  • BESTpartizan 18:26 07.Ožujak 2020.

    suradivao je nacistima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:36 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:33 26.Ožujak 2020.

      treba osuditui pavelicev rezim iti moras ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:30 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Više puta sam ti rekao da osuđujem SVE zločine i zločince, ja nisam nečovjek sa dvostrukim mjerilima kao ti.

    • BESTpartizan 19:29 26.Ožujak 2020.

      znaci za hitlera si?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:57 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, kad vidim koliko je inteligentan onaj koji podržava Zločinca titu ne trebam ni odgovoriti svoj stav ponovo. Ali evo ipak, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:01 26.Ožujak 2020.

      titro nije bio zločinac vec pobjednik

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:02 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:02 26.Ožujak 2020.

      znaci 15 5 1945 si izgubio

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:02 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:03 26.Ožujak 2020.

      glo glo glo hahaha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:08 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:46 26.Ožujak 2020.

      1991 te razvalila?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:39 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, pogledaj me, misliš da me išta može razvaliti? Nemoj biti smiješan.

    • BESTpartizan 10:08 27.Ožujak 2020.

      ma razvalio te je bujanec i hasanbegovic haha luzeru

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:48 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, smiješan si sa toliko niskom inteligencijom. Pišeš ne povezano i ne mašrovito. Moram ti ponoviti pitanje na koje retardirana djeca ne daju odgovor pa evo opet. Dakle, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog ... prikaži još! koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 11:51 27.Ožujak 2020.

      kazem ti dasi pussy haha jadnik

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:29 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, dođi ti na adresu koju sam ti dao pa mi to reci u lice. Tvoja "hrabrost" internet ratnika je velika ali da to trebaš reći nekome u lice a pogotovo meni bio bi mali miš što u stvari i jesi.

    • BESTpartizan 19:28 27.Ožujak 2020.

      pussy tvoja asdresa je internet 333 warrior haha smrasu ne kmeci nego ces mi pjevat pjesme partizanske uskoro

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:03 27.Ožujak 2020.

      bestZločinac, samo ti dođi na adresu koju sam ti dao i pokaži koliko si spreman stati pred mene i molim te budi uvredljiv, i agresivan. Nemoj mi kao kujica mala podviti rep i tužne poglede namještati kako ne bi dobio batine.

    • BESTpartizan 09:43 28.Ožujak 2020.

      balavce poastajes dosadan zaudaras

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:34 28.Ožujak 2020.

      bestZločinac, zaudara tito Zločinac, crko pa zaudara na trulež, isto kao pavelić. Odgovori na pitanje kao pravi partizan.

  • vjaco 11:11 26.Ožujak 2020.

    ovako – 20. srpnja 1933. za vrijeme pontifikata pape pia XI., a ne njegovog nasljednika pija XII., potpisan je Reichskonkordat (konkordat između svete stolice i njemačkog reicha), ratificiran je 10. rujna iste godine i na snazi je i danas jer ... prikaži još!r ničega, pazi ovamo druže, ničega nečasnoga nema u njemu. i do tada je katolička crkva imala potpisane konkordate s nekim saveznim njemačkim državama (najpoznatiji onaj s pruskom) ali ne i s cijelim njemačkim narodom.

    • vjaco 11:13 26.Ožujak 2020.

      konkordatom s regulira položaj i način djeovanja katoličke crkve u nekoj državi i pravo upravljanja crkvenom imovinom. katolička crkva je gost u tim državama i ne smije se, osim u vjerskim pitanjima, mješati u državno uređenje, strukturu vlasti i državne ... prikaži još! poslove. pa iako se katolička crkva držala oltara, nacisti se nisu držali ugovora pa su najprije ograničili katolički tisak, zabranjene su njene katoličke udruge, razne katoličke organizacije su raspuštene, a njihova dobra oduzeta.

    • vjaco 11:16 26.Ožujak 2020.

      2. čak je i caritas nailazio na poteškoće. dokinute su sve vjerske škole, a teološki fakultet u munchenu je zatvorem 1939. godine. inspiriran antisemitizma nacistićki režim je bio uperen i protiv kršćanske civiizacije pa su nastojali da crkva odbaci stari ... prikaži još! zavjet i pavlove poslanice. papa je 1937., na takve postupke reagirao enciklom „mit brennender sorge“ u kojoj je jasno protestirao protiv statusa kršćana u njemačkoj, ali i u cijelom svijetu

    • vjaco 11:17 26.Ožujak 2020.

      3. “ treći reich“ je provodio nasilje nad katoličkom crkvom u njemačkoj i na svim područjima koja je osvojila njemačka vojska u 2. svjetskom ratu od 1939. do 1945., upravo u vrijeme pontifikata pape pia XII., za kojega je veliki ... prikaži još!i visarionović đaugšvili „hajzanin“, maršal sovjetskog saveza, drug staljin, s pravom rekao – „koliko taj papa ima divizija?“

    • vjaco 11:24 26.Ožujak 2020.

      4. osim počasne švicarske garde pio XII. nije imao ni jednu diviziju pa se na kraju drugog svjetskog rata samo u s a b i r n o m (hrvatska riječ za koncentracijskom) logoru d a c h a u ... prikaži još! a u u našao 261 (dvjesto šezdeset jedan) katolički svećenik.

  • Knez1950 18:20 19.Ožujak 2020.

    Zamislite koja smo mi država da jedan novinar bez ikakva dokaza može vrijeđati poglavara Katoličke crkve. Da je vrijeđao nekog islamskog vođu glava bi mu bila odrubljena ili bi bio u bijegu do kraja života. Nitko iz RH nije išao ... prikaži još! jer Obuljenka i njena klika ne daju novac nekom hrvatskom istraživaču, važno je da daju za protuhrvatska nedjela. Užas od vlasti

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.