Znanost
89125 prikaza

Razbijanje mita: Dokazi da Isus nikad nije postojao

Komentari 40 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NJIVAR 15:57 27.Kolovoz 2018.

    ako nešto tvrdiš onda to moraš i dokazati inače je besmisao.

  • yodakc 18:06 27.Kolovoz 2018.

    Interesantno je da su Bibliju htjeli mnogi uništiti uključujući i crkvu. Unatoč svim nastojanjima ipak je preživjela. Nevjerojatna priča. Po tome se može vidjeti tko stoji iza toga.

  • vjaceslav 04:51 28.Kolovoz 2018.

    kada bi postojali dokazi za našu vjeru mi bi je izgubili jer bi postala znanost. upravo zbog toga što je sveti grob prazan, dokaz je da je isusov. je, gospodo znanstvenici, teško je to shvatiti, ali prazni isusov grob je temelj naše vjere!

  • DADO 15:34 27.Kolovoz 2018.

    Moje je mišljenje proučavajuči kvantnu fiziku da VRIJEME NE POSTOJI a samim time ništa nikad nije ni stvoreno nego postoji OVDJE I SAD,oduvijek i zauvijek, zamrznuto u trenu u vječnosi a vrijeme je samo biološki trik evolucije kako bismo se ... prikaži još! lakše orijentirali unutar životnog ciklusa. Ako pretpostavimo da vrijeme ne postoji tada i kreacionizamm pada u vodu i kreator postaje suvišan. NASTAVAK....

  • DADO 15:36 27.Kolovoz 2018.

    Moje je mišljenje proučavajuči kvantnu fiziku da VRIJEME NE POSTOJI a samim time ništa nikad nije ni stvoreno nego postoji OVDJE I SAD,oduvijek i zauvijek, zamrznuto u trenu u vječnosi a vrijeme je samo biološki trik evolucije kako bismo se ... prikaži još! lakše orijentirali unutar životnog ciklusa. Ako pretpostavimo da vrijeme ne postoji tada i kreacionizamm pada u vodu i kreator postaje suvišan.

    • DADO 15:37 27.Kolovoz 2018.

      NASTAVAK.. ŽIVOT sam po sebi je ŽIV i samo mijenja energetski oblik i kroz perspektivu svih stanja postojanja događa se evolucija samog života, može se reči da život sam o sebi uči kroz iskustvo života u različitim vrstama postojanja i dimenzijama!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.