Znanost
89125 prikaza

Razbijanje mita: Dokazi da Isus nikad nije postojao

Komentari 40 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • SpaceMan 18:11 27.Kolovoz 2018.

    Ovdje se zapravo radi o razbijanju mita koji govori da Isus nije postojao. Dakle potvrđuje se da je Isus postojao. :) Moja isprika autoru teksta zbog prijašnjih komentara.

  • yodakc 18:06 27.Kolovoz 2018.

    Interesantno je da su Bibliju htjeli mnogi uništiti uključujući i crkvu. Unatoč svim nastojanjima ipak je preživjela. Nevjerojatna priča. Po tome se može vidjeti tko stoji iza toga.

  • DADO 15:36 27.Kolovoz 2018.

    Moje je mišljenje proučavajuči kvantnu fiziku da VRIJEME NE POSTOJI a samim time ništa nikad nije ni stvoreno nego postoji OVDJE I SAD,oduvijek i zauvijek, zamrznuto u trenu u vječnosi a vrijeme je samo biološki trik evolucije kako bismo se ... prikaži još! lakše orijentirali unutar životnog ciklusa. Ako pretpostavimo da vrijeme ne postoji tada i kreacionizamm pada u vodu i kreator postaje suvišan.

    • DADO 15:37 27.Kolovoz 2018.

      NASTAVAK.. ŽIVOT sam po sebi je ŽIV i samo mijenja energetski oblik i kroz perspektivu svih stanja postojanja događa se evolucija samog života, može se reči da život sam o sebi uči kroz iskustvo života u različitim vrstama postojanja i dimenzijama!

  • DADO 15:34 27.Kolovoz 2018.

    Moje je mišljenje proučavajuči kvantnu fiziku da VRIJEME NE POSTOJI a samim time ništa nikad nije ni stvoreno nego postoji OVDJE I SAD,oduvijek i zauvijek, zamrznuto u trenu u vječnosi a vrijeme je samo biološki trik evolucije kako bismo se ... prikaži još! lakše orijentirali unutar životnog ciklusa. Ako pretpostavimo da vrijeme ne postoji tada i kreacionizamm pada u vodu i kreator postaje suvišan. NASTAVAK....

  • centirion 02:35 27.Kolovoz 2018.

    Moš mislit! Morali smo čekati 2 tisuče godine da nam tamo neki uvrtenjak "frick" objasni da Isus nije postojao!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.