Tehno
150 prikaza

Pojavom walkmana prije 45 godina započela je revolucija u načinu slušanja glazbe

REUTERS
Prvi prijenosni audio player iz Sonya pojavio se 1. srpnja 1979. godine. Postao je jedan od najuspješnijih proizvoda te japanske tvrtke

Ondašnjem potpredsjedniku Sonya Akiju Moriti  "Walkman" je zvučio užasno, ali su ga iz tvrtke uvjerili da ga ostavi jer je već kretala prilično skupa reklamna kampanja koja je uključivala i ime danas kultnog proizvoda.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.