360°
304 prikaza

Petrov: 'Nikad nismo ni rekli da ćemo štititi prvu nekretninu'

Božo Petrov i Andrej Plenković
Goran Stanzl (PIXSELL)
"Saborski zastupnici će i dalje imati povlasticu 6+6 ako provedu najmanje jednu godinu u Saboru"

Predsjednik Mosta Božo Petrov rekao je kao gost u emisiji "Točka na tjedan" Nataše Božić na N1 da se prva nekretnina ne može zaštititi. "U ovom trenutku finaliziramo kompletan prijedlog ovršnog zakona. Mediji su u jednom trenutku krivo procijenili da želimo zaštititi prvu nekretninu. To se ne može napraviti. Ona namjerno može biti vila od par milijuna. Ja ne razumijem zašto bi banke uopće htjele nekome dati kredit, ako se to tako postavi", rekao je Petrov.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.