Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr
dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s
Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa
zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
po svim zakonima svijeta oni su na žalost bili teroristi što bii napravila hr država da se danas neki takovi naoružani ubace dočekala ih cvijećem žalosno ali istinito
To je točno, ali usprkos tome za današnje tzv. "ljevičare" u svijetu, kao i onda u Yugi, za isto ovakvo djelo Che Guevara je heroj. Znači nije bitno što učini, nego TKO učini.
Isti ovi današnji četnici i oni iz 72,te 91. su ih proglasili i nazvali ustašama i teroristima ,a pravi razlog Udbaša je bio provjera koliko duboko je ukorijenjena želja naroda za osamostaljenje ,pogotovo radi događanja 71. godine
Stoji da je sve to organizirano od udbe. Neposredno prije prelaska austrijske granice nestao je vodič. Budale su usprkos tome nastavile dalje u Jugu i prošli su kako su i zaslužili. Oni su toliko bili zadojeni ustaškom ideologijom, da su ... prikaži još! očekivali da će ih narod dočekati sa cvijećem i zajedno s njima dizati nekakav ustanak.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
po svim zakonima svijeta oni su na žalost bili teroristi što bii napravila hr država da se danas neki takovi naoružani ubace dočekala ih cvijećem žalosno ali istinito
To je točno, ali usprkos tome za današnje tzv. "ljevičare" u svijetu, kao i onda u Yugi, za isto ovakvo djelo Che Guevara je heroj. Znači nije bitno što učini, nego TKO učini.
Pobiše bandu ustaše i teroriste!
tito je 72 rekao da to je bila laka akcija
joewallace ali podupireš teroriste
Isti ovi današnji četnici i oni iz 72,te 91. su ih proglasili i nazvali ustašama i teroristima ,a pravi razlog Udbaša je bio provjera koliko duboko je ukorijenjena želja naroda za osamostaljenje ,pogotovo radi događanja 71. godine
Nisi u pravu vidiš ti si živ i živiš u Hrvatskoj ,a ovaj komentar koji si napisao miriše da si 91 bio u našoj državi terorist
To si bili terroristi
Ustaška emigracija a ne gerilci!
Zašto je svizac izmišljen, mora se malo upakirati......
Stoji da je sve to organizirano od udbe. Neposredno prije prelaska austrijske granice nestao je vodič. Budale su usprkos tome nastavile dalje u Jugu i prošli su kako su i zaslužili. Oni su toliko bili zadojeni ustaškom ideologijom, da su ... prikaži još! očekivali da će ih narod dočekati sa cvijećem i zajedno s njima dizati nekakav ustanak.
teski policijski psi su razderali sape na kamenitom terenu pa su na nosilima prebaceni do kamiona
Samo su hrvatima dodatno nabili stigmu ustaštva i genocidnosti.