Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr
dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s
Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa
zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
.. a sta vi biste htjeli? .. da su ih odveli na sladoled? .. tako vam to biva kad hocete u uredjenoj drzavi radit puskama i nozevima, mene je fascinirala ta losa organizacija i zadojenost tzv.emigracije koja je, cini se, ... prikaži još! dosla kao stvorena za malo bojeve vjezbe JNA na zivim metama .. samo se kod nas teroristi mogu nazvati hrvatskim vojnicima, sidji pa vidi
budale a šta mislite da neko sada krene rušit hrvatsku da bi ga ovi lopine na vlasti hvalile,svaka država ima svoj ustav pa ga ti ljepo kreni rušit pa češ vidjet gdje češ završit po mom mišljenju još su neki ... prikaži još! i dobro prošli što izvukoše žive glave.
Četnici su ih proglasili ustašama ,kao i svakog Hrvata u DR. , a bit će da si i ti njihov poslušnik i sljedbenik ,baš me zanima tko je tebi majku posjećivao prije tvog rođenja
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
.. a sta vi biste htjeli? .. da su ih odveli na sladoled? .. tako vam to biva kad hocete u uredjenoj drzavi radit puskama i nozevima, mene je fascinirala ta losa organizacija i zadojenost tzv.emigracije koja je, cini se, ... prikaži još! dosla kao stvorena za malo bojeve vjezbe JNA na zivim metama .. samo se kod nas teroristi mogu nazvati hrvatskim vojnicima, sidji pa vidi
Nisu to bili gerilci, nego teroristi
budale a šta mislite da neko sada krene rušit hrvatsku da bi ga ovi lopine na vlasti hvalile,svaka država ima svoj ustav pa ga ti ljepo kreni rušit pa češ vidjet gdje češ završit po mom mišljenju još su neki ... prikaži još! i dobro prošli što izvukoše žive glave.
Danas postoji samostalna država ,a tada nije postojala i to je trebalo rušiti
Mater im jebem ustašku.Planirali su potrovati nas.Neka su crknuli!!!
sredili su ih brzo nisu bili opasni luzeri
Malo napuhavanja danas ne škodi.......
kvasac40 , i tebi tvoju.
7gardijska nmoj tako to su bili teroristi bugojanska grupa je hrpa luzera
pa da bugojanska grupa je bila za 5 minuta gotova
sokol četnici iustaše su saveznici bili 41 a tuđman imoilošević 1991 hahaha sjeti se sta je francek rekao hvala ti boljkovče i perkoviću za hdz
Četnici su ih proglasili ustašama ,kao i svakog Hrvata u DR. , a bit će da si i ti njihov poslušnik i sljedbenik ,baš me zanima tko je tebi majku posjećivao prije tvog rođenja
"Njihov pokušaj završio je tragično"? Što ima tragično da likvidiraš hrpu ustaša?
U tvojoj glavi vidim ratuje hrpa četnika ,nikakve ustaše nego borci za skidanje omče oko vrata HR. narodu u vidu Jugoslavije