Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr
dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s
Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa
zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Šteta što su tako nasjeli ,da UDBA je to organizirala kako bi se vidjelo koliko je Hrvata spremno nakon 71. i MAS pokreta uključiti se u rušenje juge ,kako bi i njih mogli eliminirati ,ili pozatvarati kao i najveći dio ... prikaži još! onih iz pokreta 71. koje su pozatvarali
Eto koliko su oni svi skupa bili pametni , ni mozga ni pameti , badava ti želja za tim da oni kao oslobode ljude u bivšoj državi . Njih 19 da sruši državu od 20 miliona ljudi, koja ima veliku ... prikaži još!i, koja ima veliku vojsku i sistem obrane. idioti koji su ih uputili a ovi još veći nasjeli idiotima na objašnjenje .ustvari od nekog ustašluka ni U , samo idiotizam, kretenizam i glupost 19 glupaka
Šteta , mogli su 91. doživjeti svoju domovinu ,ovako su bili proglašeni ustaškim teroristima ,tada ta generacija Hrvata nije bila još spremna za stvaranje samostalne države , bravar je bio živ i nitko se u ni jednoj republici protiv njega ... prikaži još! i SKJ ništa nije usudio govoriti ,a mediji su bili manji od makovog zrna , tada je partijska iskaznica značila sve ,a ovo danas su samo tlapnje upravo tih koji su ju tada imali
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
"Jozo, daj vode."
Šteta što su tako nasjeli ,da UDBA je to organizirala kako bi se vidjelo koliko je Hrvata spremno nakon 71. i MAS pokreta uključiti se u rušenje juge ,kako bi i njih mogli eliminirati ,ili pozatvarati kao i najveći dio ... prikaži još! onih iz pokreta 71. koje su pozatvarali
Pogrešan je naslov.Dečki su bili teroristi koji su upali sa oružjem i eksplozivom napraviti revoluciju.
Eto koliko su oni svi skupa bili pametni , ni mozga ni pameti , badava ti želja za tim da oni kao oslobode ljude u bivšoj državi . Njih 19 da sruši državu od 20 miliona ljudi, koja ima veliku ... prikaži još!i, koja ima veliku vojsku i sistem obrane. idioti koji su ih uputili a ovi još veći nasjeli idiotima na objašnjenje .ustvari od nekog ustašluka ni U , samo idiotizam, kretenizam i glupost 19 glupaka
Šteta , mogli su 91. doživjeti svoju domovinu ,ovako su bili proglašeni ustaškim teroristima ,tada ta generacija Hrvata nije bila još spremna za stvaranje samostalne države , bravar je bio živ i nitko se u ni jednoj republici protiv njega ... prikaži još! i SKJ ništa nije usudio govoriti ,a mediji su bili manji od makovog zrna , tada je partijska iskaznica značila sve ,a ovo danas su samo tlapnje upravo tih koji su ju tada imali