Književnost i kultura
0 prikaza

Ovaj omot albuma izazvao je bijes. Što poručuje pjevačica koja kleči pred muškarcem?

1/2
Sabrina Carpenter u nekoliko je dana izazvala sablazan omotom novog albuma 'Man's best friend' i naslovnicom magazina 'Rolling Stone' na kojoj pozira samo u čarapama

Samo godinu dana nakon Grammyjem nagrađenog albuma "Short n' Sweet", pop zvijezda Sabrina Carpenter (26) najavila je svoj novi projekt "Man's Best Friend" i pokrenula lavinu reakcija. No, ovoga puta u središtu pozornosti nije glazba, već kontroverzna naslovnica albuma koja je podijelila javnost i potaknula žestoku raspravu o umjetničkoj slobodi, mizoginiji i porukama koje se šalju mladim obožavateljima.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.