Top News
28693 prikaza

Thompson blamira Hrvatsku izvana i dijeli je iznutra

Komentari 59 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • survive91 07:40 23.Srpanj 2018.

    Objavite tko je koliko maznuo od 91. do sada kad se već stalno vraćate u prošlost!Razveselite narod!

  • IvanSmith 00:48 23.Srpanj 2018.

    Možda bi ipak najbolje bilo da se raspiše referendum i konačno utvrdi broj vas kojima toliko smeta Tompson i nas kojima ne smeta...do sad sam uvijek s veseljem čitao Exspress al sad kad vidiim kakvim se sve novinarima dopušta pisanje ... prikaži još! mislim da više baš i neču..kao da uživata u tome što huškate narod umjesto da pišete nešto pozitivno...

  • limso 16:24 22.Srpanj 2018.

    Vidim da je broj citatelja nazovi kolumni ovog celavog govneta toliko pao da je redakcija odlucila ne isticati njegovo usrano ime uz clanak! ne vjerovatno je da su spremni sjebat broj ljudi koji cita 24casa samo zbog govneta kakvo je ... prikaži još!e Tomislav Klauški! bas bi te volio srest u zivo samo da vidim je li i smrdis kao govno!

    • moris 16:48 22.Srpanj 2018.

      nedavno sam napisao upravo u 24 časa da je tomo centrafor bg novosti na posudbi , sad će ga povući na daljnje konzultacije ako ga netko ne iscipelari na ulici..

  • omer 19:10 22.Srpanj 2018.

    Sramota što radi ovaj tompson i oni koji ga podržavju, pa naša prava hrvatska mledež je i rekla da je jedan od razloga što bježe iz ovakve države i tompson i ustaštvo koje sve više zagađuje Hrvatsku.

    • IvanSmith 01:04 23.Srpanj 2018.

      Po samom imenu ti se vidi kakav si ti veliki Hrvat pa ti je oprošteno što pišeš gluposti ...ja kao Hrvatski branitelj isto sam več dvije godine u Njemačkoj al prije zbog takvih kao ti a ne zbog Tompsona i ustaša....

  • Zimbave 14:58 22.Srpanj 2018.

    Pedja Grbin ima najbolju obradu Čavoglava od originalne izvedbe Thomsona. Time smatram da Thomson spaja SDP&HDZ u jednu veiku koaliciju.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.