Roda Tesla iz Lonjskog polja bila je opremljena GPS-om, ubili su je krivolovci, za što je doznala javnost Libanona
Prije nekoliko dana u libanonskim medijima pojavila se vijest da se kći libanonskog predsjednika osobno angažirala na rasvjetljavanju ubojstva mužjaka rode iz hrvatskog Lonjskog polja. Claudine Aoun, kći predsjednika Michela Aouna, reagirala je nakon što su nadležne libanonske službe 11. travnja kod mjesta Bzal na sjeveru Libanona kod jednog lokalnog stanovnika pronašle GPS odašiljač koji je bio pričvršćen za leđa rodana nazvanog Tesla.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Hvala sto pratite! Nadam se da će i drugi mediji slijediti vaš svijetli primjer! U moru problema sa kojima se svakodnevno suočavaju, ljudi izgube pogled na veliku sliku, i ne obraćaju pažnju na globalne probleme. Kada naš eko-sistem bude ozbiljno ... prikaži još!o narušen, nikakav novac neće pomoći da se ponovno uspostavi ravnoteža. A borba za njegovo očuvanje vodi se korak po korak, pticu po pticu.... HVALA što ljudima pokušavate skrenuti pažnju na bitna pitanja!
Hvala g. Županiću i uredništvu na ovom članku i informacijama. Trebalo bi što više ovakvih članaka koji će nas informirati i poticati da se ujedinimo i zajednički djelujemo, još jednom svaka čast, odličan posao (Y)