Top News
28693 prikaza

Thompson blamira Hrvatsku izvana i dijeli je iznutra

Komentari 59 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanB 21:25 22.Srpanj 2018.

    Potpuno se slažem sa člankom. Vrijeme Tompsona i nekih njegovih pjesama je prošlo. Djeca rođena 1995. sada imaju 23 godine i nije ih baš puno briga za prošlo vrijeme nego ih više brine budućnost. Tako je bilo u bivšoj državi. ... prikaži još! Čuvari revolucije zatirali su sve što nije bilo u skladu sa njihovim viđenjem društva pa su prošli kako su prošli. Da li današnji čuvari vrijednosti Domovinskog rata na način kako ih oni vide misle da svi trebaju dijeliti njihovo mišljenje?

    • Ichiban 01:50 24.Srpanj 2018.

      Meni se čini da ima dosta bezvremenskih pjesama!

    • Purger 23:31 24.Srpanj 2018.

      Ma pola onih koji slusaju Thompsona i sire mrznju nisu se ni rodili da bi znali za kaj se zalazu i o cemu sada govore. Tu mrznju prema svakome tko nije Hrvat, na njih prenose njihovi roditelji. Popularno je biti ... prikaži još! "in" sa politickim stavovima a o kojima nemaju pojma.

  • Evelyn 22:57 22.Srpanj 2018.

    Ah ljudi, svi kojima smetaju Lijepa li si, Geni kameni, smeta im i Moja domovina i sve hrvatsko i nisu istinski bodrili i bili ponosni na nogometaše. Imalo su svoje razloge pričati kako su sretni zbog pobjeda -a nisu bili ... prikaži još! niti će biti. Podjela na Munchen diviziju koja "domoljubno" kritizira iz sigurne udaljenosti i onih koji istinski vole Domovinu je bila prije Thompsona i biti će poslije njega. Oprostite ali teško mi je iz nekoga motivaciju za zadnim atomima snage crpiti iz "Djevojke sa sela"

  • Kokolo 17:01 22.Srpanj 2018.

    Super članak, bravo! Nitko nema pravo postavljati ljestvicu domoljublja, a trebat će puno godina dok se narodu obrišu blatnjave oči i kad shvate da nekolicina njima upravlja bez da oni to uopće znaju(podjele, ratovi,zavadi pa vladaj)

  • ivan.ivic 00:51 23.Srpanj 2018.

    Ovaj novinar zbilja jede govna. U slast.

  • Ferdo 13:55 22.Srpanj 2018.

    Nije problem u pjesmama, problem je u onima, koji poput Thompsona zazivaju sramotu od NDH, iz koje su luzeri zajedno sa četnicima uzaludno bježali na zapad.

    • Visibaba 14:16 22.Srpanj 2018.

      Možeš li mi navesti primjer gdje to Thompson zaziva NDH? Konkretno, molim primjer kako i na koji način je, tijekom dočeka Vatrenih, Thompson zazivao NDH.

    • survive91 07:37 23.Srpanj 2018.

      Nitko ne zaziva NDH!To izmišljaju oni koji narod žele odvratitiod svakodnevnice da popljačkaju što se još može.Ja da ukradem 10000 kuna nastradao bi a ovi king size dress uzimaju šakom i kapom pod okriljem svojim stranka.Pjesme Thomsona ne govore ubi ... prikaži još!re ubi ili slično nego veličaju Hrvatsku I Hrvatski narod!Mrze ga oni kojima je stalo da nemamo ponosa i indentiteta!

    • TicTacToe 18:17 23.Srpanj 2018.

      Netreba nama podsjetnik na NDH imamo mi njih tamo preko koliko hoces. Mi danas se sjecamo 91-95-te i od tada sve do danas slavimo pobjedu i pobjednicka smo nacija, kojoj okupatori ne prave zakone. Neka pati, kome smeta!

    • TicTacToe 18:22 23.Srpanj 2018.

      Skrnave nam pobjedu 95-te s stalnim podsjetnikom na NDH. To rade oni kojima smeta. A takvi s pravom i Thompsonu smetaju! Imamo pravo na svoj nacionalni ponos, identitet i na svoj nacin domoljublja, ma kako ga utvare god kvalificirali. Imamo ... prikaži još!amo pravo velicati svoje pobjede a necemo velicati kolektivne poraze, jer nismo glupi kao noc!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.